Tanulmányi ösztöndíj - 2021/22/1

2021. szeptember 29. szerda

Kedves Hallgatók!

Hallgatói Képviselet 2021. 09. 24-én elfogadta a 2021/22 őszi félév Tanulmányi ösztöndíj osztásának eredményét.

A Tanulmányi ösztöndíj odaítélése kreditindex alapján történt, amely a (Össz(teljesített kredit*érdemjegy))/30 képlet alapján számolható, illetve a Neptun rendszerben is megtalálható.

Ebben a félévben a Kar hallgatói 4 homogén hallgatói csoportot alkotnak, amelyek a következők:
1. Specializáción nem lévő osztatlan képzésen részt vevő, valamint BSc képzésen részt vevő hallgatók
2. Tervezői specializáción lévő osztatlan képzésben részt vevő hallgatók, valamint Építészeti tervezés és belsőépítészet specializáción MSc képzésen részt vevő hallgatók, illetve Várostervezés és főépítész specializáción lévő MSc képzésen részt vevő hallgatók
3. Szerkezeti specializáción lévő osztatlan képzésben részt vevő hallgatók, valamint Tartószerkezeti specializáción MSc képzésen részt vevő hallgatók, Épületszerkezeti specializáción MSc képzésen részt vevő hallgatók, illetve Ingatlanfejlesztés és épületüzemeltetés specializáción MSc képzésen részt vevő hallgatók
4. MSc képzésen részt vevő, első aktív félévüket megkezdő hallgatók

A tanulmányi ösztöndíjra fordítható keretösszeg létszámarányosan oszlik meg a fent említett homogén hallgatói csoportok között.

A kiosztott összeg hamarosan minden részesülő hallgatónak bevezetésre kerül a Neptun rendszer Ösztöndíjak, kifizetések füléhez.

A tanulmányi ösztöndíjjal kapcsolatban felmerülő kérdéseiteket szintén a palyazat@epiteszhk.hu email címen tehetitek fel.