Erasmus+ pályázati kiírás 2023/24

2023. január 2. hétfő

Kedves Hallgatók!

Kiírásra került a 2023/24 évi Erasmus+ pályázat. A pályázattal kapcsolatos bővebb információkat a mellékelt pályázati kiírásban és a hivatalos@ levelezőlistára küldött e-mailben olvashattok. A leadandó és kitöltendő egyéb dokumentumokat és az egyetemi pontozási rendszert szintén a mellékletekben találjátok, valamint a kari pontozási rendszer is, az elfogadás után, itt lesz elérhető.

A pályázat leadási határideje 2023. február 12. (vasárnap) 23:59. A pályázási időszak meg lett hosszabbítva, mivel a kérvényben nem szerepelt az összes megpályázható intézmény. Kérünk titeket, hogy csak akkor adjátok le a pályázatot, ha emiatt nem pályáztatok, vagy ha nem tudtátok megjelölni azokat az egyetemeket, amiket szerettetek volna.

Kérdések esetén keressétek Csende Réka Viktóriát a Kari külügyi felelőst a csende.viktoria@epiteszhk.hu címen.

A pályázathoz tartozó dokumentumok:

Pályázati kiírás
Erasmus egységes pontozási rendszere
Tanulmányi terv
Kari közéleti igazolólap
Kari közéleti igazolólap egyéb szervezeteknek

Kari pontrendszer

Kari közéleti pontrendszer